خوش آمدید

جمعه 29 دی‌ماه سال 1385
نوکیاN800لوح اینترنتی

فاوانیوز: نوکیا N80سرویس تلفن همراه، جمعه  29 دی 1385، ساعت 12:55
0 سهولت اتصال و صفحه نمایشی گسترده این دستگاه بهترین تجربه استفاده از اینترنت در میان گوشی‌های موبایل را ارائه می کند.

به گزارش فاوانیوز، در کنفرانس CES در لاس وگاس، نوکیا نسل آینده کامپیوتر چندرسانه‌ای سری  Nخود را به نام N800 ارائه کرد.
این گوشی زیبا، ترکیبی از تجربه شخصی اینترنت از طریق اتصال بی‌سیم، نمایشگری با کیفیت بالا و پشتیبانی از طیف وسیعی از نرم‌افزارهای اینترنتی است.
لوح اینترنتی نوکیا N800 برای گردش در وب سایت  در هر مکان و زمان طراحی شده است.
این گوشی برای استفاده مداوم طراحی شده است و تماس اینترنتی، ارسال پیام‌های اینترنتی و ارسال پست الکترونیک به منظور ارتباط مداوم از امکانات این دستگاه است.
با توجه به برخورداری این گوشی از صدایی استریو، پشتیبانی از انواع رسانه‌ها و طراحی نوین ارگونومیک، لوح اینترنتی نوکیا N800 یک دستگاه قابل حمل برای تجربه‌ای لذت بخش از اینترنت است و استفاده آسان از امکانات ویدئویی زنده و ذخیره شده اینترنتی نیز ممکن شده است.
این گوشی که براساس گوشی موفق لوح اینترنتی نوکیا 770 طراحی شده، با سرعت و کارآیی بالاتر، دارای صفحه کلید تماسی با فرمت qwerty، اتصال دائم از طریق Wi-Fi و یا بلوتوث، دارای دوربین و طراحی جمع و جور است.
"آری ویرتانن" مدیر بخش محصولات چند رسانه‌ای نوکیا گفت: "از آنجاییکه اینترنت به تدریج جزو لاینفک زندگی مردم می‌شود، لوح اینترنتی نوکیا N800 به منظور دسترسی آسان و سریع به اینترنت از هر مکانی طراحی شده است. این گوشی سطح جدیدی از ترکیب سرعت، کارآیی و قابلیت جابجایی را همراه با طراحی جمع و جور و شیک ارائه می کند."
 قابلیت ها این گوشی شامل مرور بهینه شده وب توسط نرم‌افزار Navicore، تماس و ارسال پیام از طریق بسیاری از سرویس‌های معروف اینترنتی و همچنین سرویس موسیقی راپسودی RealNetworks هستند.
به علاوه همکاری نوکیا با شرکت Sprint در زمینه WiMax و Skype برای تماس تلفنی اینترنتی نیز اعلام گردید.
 لوح اینترنتی نوکیا N800 از سیستم عامل مبتنی بر linux نوکیا  بهره مند است و بستر Maemo در سال 2005 به منظور ارائه امکانات به برنامه‌نویسان Open Source برای تهیه نرم‌افزارهای مخصوص لوح‌های اینترنتی نوکیا راه‌اندازی شد.
کاربران نوکیا N800 قادر خواهند بود که از طیف وسیعی از نرم‌افزارها استفاده کنند.
نوکیا N800 به زودی در بازارهای دنیادر دسترس خواهد بود بود و پیش بینی می شود که در بازار اروپا دارای قیمتی حدود 399 یورو باشد.


href="http://www.spreadfirefox.com/node&id=0&t=264">Download Day Download Day - Farsi

www.Siavashmusic.blogsky.com