خوش آمدید

پنج‌شنبه 12 بهمن‌ماه سال 1385
کم شدن بودجه it==افزایش بیکاری

سلام به عزاداران ++c....

حالتون چطوره بچه ها....؟؟؟؟راستی یه معذرت خواهی به خاطر اینکه این دفعه یه کم دیر آپ کردم.آخه مگه این ++c میذاره؟؟؟

چند روز پیش یه خبر راجع به کم توجهی دولت به بودجه فناوری اطلاعات در سال ۸۶ شنیدیم....حالا امروز درباره یکی از پیامد های این تصمیم مطلبی براتون آوردم...امیدوارم توی این تصمیم گیری دولت تجدید نظر بشه وگرنه خیلی بد میشه...

پنجشنبه، ۱۲ بهمنماه ۱۳۸۵

ایتنا - بهرام رفیعی نژاد، عضو هیئت مدیره سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران ضمن اشاره به ضعف بودجه 1386 در حوزه فناوری اطلاعات تاکید نمود: در شرایطی که دولت محترم با دادن تسهیلات به مشاغل زود بازده سعی در ایجاد فرصتهای شغلی می‌نماید با صرفه‌جوئی در بودجه فناوری اطلاعات قطعا با فشار به بخش خصوصی در حوزه فناوری اطلاعات شاهد بالا رفتن نرخ بیکاری در جامعه خواهیم بود. از طرف دیگر کمک به مهاجرت هرچه بیشتر افراد تحصیل کرده و نخبه از تبعات این نوع تفکر است که ضرر این مطلب از ضرر "فرار سرمایه" بیشتر خواهد بود.


رفیعی نژاد در خصوص ضرورت اختصاص ردیف بودجه برای توسعه فناوری اطلاعات در کشور گفت: در کشور ما زیرساخت‌های لازم بمنظور حضور موثر و با شرایط مساوی برای بخش خصوصی بوجود نیامده و دولت بعنوان مشتری اول برای صنف فناوری اطلاعات مطرح می باشد. حذف ردیف های اختصاصی از بودجه باعث کسادی هر چه بیشتر بخش خصوصی که کاملا وابسته به بازار دولتی می باشد، خواهد گردید. از سویی با توجه به به نقش بلامنازعه فناوری اطلاعات در موارد همچون تاثیر انکار ناپذیر فناوری اطلاعات بعنوان زیر ساخت تمامی صنوف با توجه به جایگاه تجارت الکترونیک، ایجاد و توسعه بازار کار با کمترین سرمایه گذاری ، توسعه ساخت در زمینه شفاف سازی امور و جلوگیری از فساد اداری و.. تخصیص ردیف بودجه مشخص برای فناوری اطلاعات درکشور در اصل کمک به پیشرفت و توسعه بازار کار در تمامی سطوح جامعه می باشد.

عضو هیئت مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران در خصوص نقش و تاثیر وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در تدوین بودجه سال 1386 عنوان کرد: متاسفانه با مدیریت حاکم بر این وزارتخانه گرایش به مخابرات بیشتر از فناوری اطلاعات است و وزیر محترم نقش مهمی را برای توسعه فناوری اطلاعات و متعاقبا بودجه مناسب برای آن را در برنامه های خودشان در نظر نگرفته و در مقام متولی این صنعت، حمایت مناسبی از بخش خصوصی بعمل نیاورده است.


href="http://www.spreadfirefox.com/node&id=0&t=264">Download Day Download Day - Farsi

www.Siavashmusic.blogsky.com