خوش آمدید

پنج‌شنبه 3 اسفند‌ماه سال 1385
۴۵ سال زندان!

سلام به برو بچ گل ...حالتو ن که خوبه انشالله....؟

امروز هم یه خبر از امنیت براتون آوردم(البته با اجازه ی اردلان جون!!)....خودم خیلی حال کردم.امیدوارم خوشتون بیاد.

 

گری مک کینون، هکری که بزرگ‌ترین حمله‌ی هک ثبت شده در تاریخ اینترنت را انجام داده، نام خود را به عنوان بزرگ‌ترین تبهکار اینترنت جادوانه کرده است.

این امکان وجود دارد که این هکر به اتهام ارتکاب چنین جرم سنگینی به 45 سال زندان محکوم شود.
گری مک کینون 41 ساله که در اسکاتلند متولد شده، به اتهام دست‌رسی به 97 کامپیوتر ارتش ایالات متحده و ناسا دستگیر شده است.

اکنون ایالات متحده از مقامات انگلستان خواسته است که گری مک کینون را برای حضور در دادگاه و رسیدن به سزای اعمال خود، به مقامات ایالات متحده تحویل دهند. براین اساس، ارتش ایالات متحده تقاضا کرده که این هکر هر چه سریع‌تر برای محاکمه به آنجا فرستاده شود.

آقای لاوسون، قاضی این پرونده گفته است، اگر جرم این هکر ثابت گردد و مشخص شود که حمله به کامپیوترهای یادشده کار وی بوده، مجازات شدیدی در انتظار این تبهکار اینترنتی خواهد بود. وی هم‌چنین افزوده است که مجازاتی که برای این پرونده در نظر گرفته شده، زندان بسیار طولانی است که برآورد می‌‍شود در حدود 45 سال باشد، و حتی احتمال دارد که به دلیل سنگینی جرم صورت گرفته زمان این حبس بیش از 45 سال اعلام گردد.
به گفته‌ی قاضی مربوط، حتی این احتمال وجود دارد که این هکر دیگر نتواند به میهن خود بازگردد و دادگاه این حق را از وی بگیرد و جوان هکر حتی برای سال‌های زندانی ناگزیر باشد در ایالات متحده بماند.

قاضی پرونده هم‌چنین گفته است: "مقامات ایالات متحده در هنگام تعیین مجازات تهدید کرده‌اند که مجازات شدیدی برای این هکر در نظر خواهند گرفت که زندگی شخصی و خانوادگی وی را به شدت تحت تاثیر قرار خواهد داد."

در خور توجه است که گری مک کینون هیچ گاه دست‌رسی به شبکه‌ی کامپیوترهای ارتش ایالات متحده در طول سال‌های 2001 و 2002 را انکار نکرده است. این هکر در ماه نوامبر سال 2002 دستگیر شده است.

گری مک کینون همواره اشاره کرده است که عامل اصلی ارتکاب چنین جرم سنگینی تنها کنجکاوی وی بوده و هیچ دلیل دیگری برای این کار نداشته است، البته وی گفته است که به دلیل ضعف امنیتی، وی توانسته به شمار بسیاری از کامپیوترها دست‌رسی پیدا کند.
مترجم: پارس آنلاین
منبع: BBC News

href="http://www.spreadfirefox.com/node&id=0&t=264">Download Day Download Day - Farsi

www.Siavashmusic.blogsky.com