خوش آمدید

چهارشنبه 16 اسفند‌ماه سال 1385
ویروس یابی در کمتر از ۱ دقیقه با NANOSCAN

سلام به دوستان و برو بچ گل .......حالتون خوبه انشالله؟؟خب خدا رو ۳۶۴۰۷۵۸۷۳۹۸۷....مرتبه شکر!!!!

 

یه توضیحاتی راجع به این پست بدم.....این تکنولوژی جدید که به Nanoscan معروف است، توسط شرکت پاندا اریه شده و از آن به عنوان انقلابی در دنیای امنیت IT یاد شده است....ادامه مطلب هم همین پایینه ....نمی خواد جایی کلیک کنید..

 

سرویس امنیت، سه شنبه  15 اسفند 1385، ساعت 13:00

فاوانیوز: با طراحی و ابداع یک فناوری جدید امنیتی با عنوان NanoScan، ردیابی و کشف انواع ویروس‌ها و کدهای مخرب رایانه‌ای در مدت زمانی کمتر از 60 ثانیه، برای کاربران خانگی متصل به اینترنت و مدیران شبکه امکان‌پذیر می‌شود.

به گزارش فاوانیوز، در همین راستا، نرم‌افزاری مبتنی بر این فناوری تولید و به طور رایگان در دسترس عموم کاربران رایانه قرار گرفته است.
Panda Software، شرکت امنیتی تولید کننده NanoScan، ادعا کرده است که این فناوری با سرعت فوق‌العاده‌ای که در ردیابی بدافزارهای فعال پنهان شده در سیستم‌ها، به کاربران ارائه می‌دهد، امکان حملات مخرب و آلودگی آنها را به طرز چشمگیری کاهش داده و سرعت عمل کاربران آنلاین را در محیطی امن و خالی از تهدیدات رایانه‌ای افزایش می‌دهد.
نرم‌افزار NanoScan علاوه بر قابلیت کشف و خنثی‌سازی بیش از 630 هزار نوع ویروس و کد مخرب ثبت شده، قادر است با استفاده از فناوری مشهور TruPrevent، ویروس‌های بسیار جدید و کدهای مخرب ناشناخته و سریع‌الانتشار را نیز ردیابی کند.
عملکرد این برنامه سبک و کم حجم (در حدود 400 کیلوبایت) در اسکن سیستم‌ها و شبکه‌ها، با استفاده از روش "هوش یکپارچه" (Collective Intelligence) طراحی شده و بر روی سرورهای شرکت پاندا میزبانی می‌شود.
این برنامه با دسترسی مستقیم به منبع اصلی اطلاعات کدهای مخرب، که در پایگاه های عظیم اطلاعاتی شرکت پاندا وجود دارد، می‌تواند به عنوان یک "مکمل امنیتی" در کنار هر نوع آنتی ویروس نصب شده دیگر در سیستم مورد استفاده قرار گیرد.
برای مثال کاربران اینترنت می‌توانند در هنگام استفاده از خدمات آنلاین مالی و اعتباری بانک‌ها و موسسات، از این نرم‌افزار استفاده کرده و فقط در عرض 60 ثانیه از امنیت کامل شبکه و عدم وجود کدهای سارق اطلاعات در آن مطمئن شوند.
لازم به ذکر است که روش "هوش یکپارچه" که فناوری‌هایی نظیر MalwareRadar و NanoScan بر پایه آن طراحی و تولید شده‌اند بر مبنای سه اصل کلی عمل می‌کند.
جمع‌آوری و ذخیره‌سازی هرگونه اطلاعات مربوط به الگوهای رفتاری و عملکردی برنامه‌ها و فایل‌های مختلف در سیستم و شبکه، اطلاعات مربوط به تمامی انواع کدهای مخرب و بدافزارهای رایانه ای و غیره از طریق منابع موجود، یکی از این اصول است.
پردازش خودکار اطلاعات و اطلاع‌رسانی به کاربران اینترنت از اصول دیگر است که شامل تحلیل و طبقه‌بندی خودکار هزاران نمونه از کدها و فایل‌های دریافتی روزانه از طریق ارتباط با پایگاه عظیم اطلاعاتی موجود در لابراتوارهای پاندا و تعیین آلودگی و یا عدم آلودگی آنها می‌شود که این مساله به کاهش چشمگیر فعالیت‌های فیزیکی کارشناسان امنیتی منجر می‌شود.
همچنین در اصل اطلاع‌رسانی به کاربران اینترنت، ارسال اطلاعات پردازش شده به کاربران و یا بروزرسانی فایل اصلی حاوی اطلاعات کدهای مخرب و داده های امنیتی مد نظر است.href="http://www.spreadfirefox.com/node&id=0&t=264">Download Day Download Day - Farsi

www.Siavashmusic.blogsky.com