خوش آمدید

پنج‌شنبه 9 فروردین‌ماه سال 1386
چگونه یک تجارت خانگی آن لاین را به یک کسب و کار بزرگ تبدیل کنیم؟

سلام بچه ها....خوبین؟تعطیلات خوش میگذره؟؟انشالله که همه صحیح و سالم

از مسافرت برگردن.....

امروز یه مقاله براتون آوردم که به نظرم مفید باشه!!!!!

 

البته یه کم طولانیه ولی بد نیست اگه همشو بخونین.به دردمون میخوره...

میتونیم پولدار شیم.....

 

 

 

آیا تا کنون درباره‌‌ی اشخاصی که با راه انداختن یک کسب و کار خانگی آنلاین به درآمدهای درخور توجه دست یافته‌اند چیزی شنیده‌اید؟ خانم «Cynthia Minnaar» که در آفریقای جنوبی زندگی می‌کند، از راه فرصت شغلی آنلاینی که در خانه برای خود فراهم کرده« درآمدهای زیادی به دست آورده است. او بنیان‌گذار و مدیر وب‌سایت www.cyns-home-biz.com است. در این وب‌سایت، راه‌های مناسب برای راه‌اندازی و مدیریت یک کسب و کار آنلاین خانگی ارایه شده است. ایده‌ی کسب درآمد از طریق اینترنت، ایده هایی درباره‌ی شروع یک کسب و کار خانگی و آموزش راه‌های کسب درآمد از طریق اینترنت از مهم‌ترین بخش‌های این وب‌سایت است.
سیندیا تا پیش از ژوئن سال 2005 یعنی تاریخ تاسیس وب‌سایتش، بیشتر وقت خود را به تربیت و نگه‌داری حیوانات خانگی می‌گذارند، بهترین دوست او سگ شکاری‌اش Jack بود. او از آن تاریخ شیوه زندگی خود را تغییر داد و تسلیم حرکت پرشتاب جهان اینترنت شد. شاید او چیزی را که سال‌ها به دنبال آن بود، با ورود به عرصه فعالیت‌های اینترنتی به دست آورد.
او با تاسیس وب‌سایت خود و کسب درآمد از این مجرا راه صد ساله را یک شبه پیمود. او پنج کانال کسب درآمد در وب‌سایت خود طراحی کرد که به صورت مستمر و خودکار که به درآمدهای خالص او می‌افزودند و دیری نپایید که وب‌سایت سیندیا به یک موتور پول‌ساز تبدیل شد. او در وب‌سایت خود خدماتی همچون پاسخ‌گوی خودکار، برنامه‌های نصب و همچنین برنامه‌های آموزشی در خصوص راه‌‌های کسب درآمد از طریق اینترنت به صورت گام به گام را ارایه می‌داد. در این برنامه‌های آموزشی مراحل راه‌اندازی یک کسب‌وکار آن‌لاین سودده از مرحله تاسیس تا مرحله بهره‌وری به صورت گام به گام تشریح شده بود.
شما می‌توانید یک کسب ‌وکار خانگی آن‌لاین را پس از فراگیری این آموزش‌ها آغاز کرده و به نتیجه برسانید.
بیشتر کسانی که یک کسب‌وکار خانگی آن‌لاین را شروع می‌کنند در همان ابتدا مشتاق‌اند بدانند که با دستیابی به کسب و کار درآمدزا چه‌قدر فاصله دارند، سوال این است که بدانیم هر حلقه این زنجیر چه مدت زمان لازم دارد؟ پاسخ دادن به این سوال قدری مشکل است.
بسیاری از عوامل موثر در رسیدن یک کسب و کار به مرحله‌ی درآمدزایی به خود شما به عنوان صاحب و مدیر آن کسب و کار بستگی دارد. از این رو پاسخ مشخص به سوالی که در بالا مطرح شد، چندان آسان نیست چرا که شزایط بیش‌تر به شما بستگی دارد.
با این همه برای خلق یک موقعیت شغلی آنلاین موفق پاسخ‌های صادقانه‌ی شما به چند پرسش که در ادامه آن‌ها را مطرح می کنیم، و تامل و درنگ درباره‌ی هر یک از آن ها می‌تواند راهنمای شما در ایجاد یک تجارت موفق باشد.
آیا اگر ساختن و رشد دادن کسب و کار خانگی آنلاین‌تان ماه‌ها و سال‌ها به طول بینجامد باز هم حاضرید با تمام قوا برروی آن تمرکز کنید؟ اگر شما تمام عزم خود را جزم نکنید، نمی‌توانید بر رویاین کسب و کار متمرکز شوید.
آیا بازار هدف خاصی را برای ارایه محصولات و خدمات خود در نظر گرفته‌اید؟
چه‌قدر برای کسب و کار خود وقت صرف می‌کنید و چه‌گونه بر روی آن متمرکز می‌شوید؟ بسیاری از افرادی که به مشاغل آنلاین اشتغال دارند ادعا می‌کنند که در حال کار کردن هستند، اما در حقیقت به درگیری‌هایی همچون چک کردن ای‌میل، بررسی تعداد بازدید کنندگان وب‌سایت و یا رتبه وب‌سایت خود در موتورهای جست‌وجو، گشت‌وگذار در وب مشغول هستند.
البته مطمئنا شما باید همه این کارها را انجام دهید. اما این جاست که مدیریت زمان نقش اصلی خود را نشان می‌دهد. برای هر یک از این کارها باید چه قدر زمان صرف کرد؟ اگر پاسخ مناسبی به این سوال ندهید به راحتی به دلیل توجه بیش از حد به برخی کارهای جذاب ولی غیر مرتبط از سایر رقبا عقب خواهید ماند و آن‌ها شما را پشت سر خواهند گذاشت.

در واقع زمانی که شما برای اجرای وظیفه اصلی صرف می‌کنید حائز اهمیت است و اگر این زمان مناسب باشد می‌تواند کسب و کار شما را به سمت جلو پیش براند و این مهم‌ترین چیزی است که باید به آن توجه شود. بنابراین اگر شما روزانه سه تا چهار ساعت زمان برای کسب‌وکار خانگی آن‌لاین، نیم ساعت برای ایمیل‌ها، نیم ساعت برای پاسخ‌گویی و ارسال جواب ایمیل‌ها و مدت زمان بسیار کمی برای تمرکز بر کسب‌وکارهای دیگر و روش‌های بازاریابی زمان صرف کنید، این مدیریت زمان کسب و کار شما را به سمت جلو پیش خواهد راند و سبب تحول شگرف در کسب و کار آن‌لاین‌ شما خواهد شد.

بهره‌وری کار در این است که شما را به هدفی که مورد نظرتان است برساند خواه شما یک ساعت یا پنج ساعت در روز برای رسیدن به آن وقت صرف کرده‌ باشید. سعی کنید از کاری که در حال انجام آن هستید واقعا آگاهی داشته باشید در این صورت آن کار سبب رشد و پیشبرد کسب و کار شما خواهد شد. چک کردن مرتب ایمیل‌ها می‌تواند به راحتی شما را از انجام کار اصلی باز دارد و به بیراهه بکشاند. به عنوان مثال شاید برای پیشبرد کار شما خواندن و پاسخگویی به یک ایمیل کافی باشد ولی شما با چک کردن سایر ایمیل‌ها و پاسخگویی به آن‌ها وقت بسیاری را تلف کنید و کارتان از بهره‌وری کافی برخوردار نباشد.
گشت و گذار خود را در اینترنت هدفمند کنید. همه ما می‌دانیم که سردرگمی در اینترنت چه زمان بسیار زیادی را می‌تواند تلف کند. شما فقط باید به دنبال مطالب و منابعی باشید که برای پیشبرد کسب و کار شما مفید و سودمند هستند.
شاید سخت‌ترین قسمت راه‌اندازی یک کسب و کار خانگی آن‌لاین برای بسیاری از مردم فعال کردن وب‌سایت باشد. بنابراین تمام توان و توجه خود را برای فعال کردن وب‌سایت خود به کار گیرید و به صورت روزانه برای این کار اهتمام ورزید تا این کار به صورت یک عادت در بیاید. معمولا بعد از 21 روز این عمل به صورت یک عادت روزانه به شمار خواهد آمد.
به صورت روزانه نسبت به نوشتن محتویات وب‌سایت خود اقدام کنید. این عمل نه تنها سبب می‌شود که شما بر روی کسب و کار خود تمرکز کنید بلکه سبب می‌شود که میزان پیشرفت کسب و کار خود را به صورت مستمر مشاهده کنید. شاید برنامه‌ریزی روزانه برای انجام کارهای روز بعد ایده بسیار مناسبی برای پیشبرد اهداف کسب و کار شما باشد. اینکه شما بدانید فردا تا چه مرحله‌ای باید فعالیت کنید و شما را از روند رو به رشد کارتان مطمئن سازد.
اگر شما احساس می‌کنید که درگیر پروژه‌ای هستید که هیچ پیشرفتی به سمت جلو ندارد و احساس خوبی نسبت به آن ندارید، این احساس را از خود دور کنید و درجا نزنید. این اتفاق ممکن است زمانی که در حال نوشتن یک مقاله در وب‌سایت خود هستید و در انجام آن با مشکل مواجه می‌شوید، رخ دهد. در این حالت بلافاصله مقاله‌ دیگری را با موضوع مشابه انتخاب کنید و برای نوشتن آن سعی کنید.
پافشاری و ممارست شما در تمرکز بر روی کسب و کارتان موفقیت‌های زیادی را برای شما به ارمغان خواهد آورد و این امر شما را به حرکت و تلاش بیشتر رهمنون خواهد شد.
موفقیت در هیچ کسب و کاری تضمین شده نیست اما این موفقیت به خود شما بستگی دارد. اگر شما به تلاش خود را به صورت مستمر و هدفمند برای انجام کار اصلی به کار گیرید و به صورت مرتب بر کسب و کار خود تمرکز کنید، بدون شک در کوتاه‌ترین زمان ممکن موفق خواهید شد و کسب و کار خانگی آن‌لاین شما به یک کسب و کار سودده تبدیل خواهد شد.
منبع: CYNS.com
مترجم: پارس‌آنلاین

 

 

 


href="http://www.spreadfirefox.com/node&id=0&t=264">Download Day Download Day - Farsi

www.Siavashmusic.blogsky.com